![]() |
English
Deutsch
Nederlands
|
||
| 19 mei 2012 | Home > Bedrijfsinfo > Historie | |
|
Voer hieronder uw e-mail adres in om u aan te melden voor onze gratis nieuwsbrief: |
Historie van het bedrijf
Zijn bedrijf, gevestigd in het plaatsje Driesum, heette toen Bosgraaf Houtbewerkingmachines. Alle soorten houtbewerkingmachines werden verkocht. Eind jaren 60 werd hij importeur van Panhans machines uit Duitsland. Dit toen nog onbekende merk is in de jaren 70 en 80 uitgegroeid tot een gevestigde naam in Nederland. Later werd de naam van het bedrijf veranderd in Rehomy BV. In 1986 verwierf het bedrijf het importeurschap van het Zwitserse snelwisselgereedschap Tersa, in 1989 zelfs voor de gehele Benelux. In 1990 is zijn zoon, Erik Bosgraaf bij het bedrijf komen werken, en is sinds 1998 directeur van het bedrijf.
In 1992 is het bedrijf verhuisd naar de huidige locatie op de Tussendiepen 39 te Drachten. In 1997 werd besloten om niet meer alle soorten houtbewerkingmachines te verkopen, mede door de sterk toegenomen concurrentie van standaardmachines. Het bedrijf ging zich specialiseren in vierzijdige schaafmachines en toebehoren, en Rehomy BV is daarmee uniek in de wereld.
In de afgelopen jaren is het speerpunt steeds meer op de export te komen liggen, en wordt er ondertussen al geëxporteerd naar meer dan 20 landen wereldwijd. |
|||||
© 2012 Rehomy BV Telefoon: 0512-519465 Contactgegevens Sitemap Disclaimer |
||||||